-
- Aanbod
- Land Rover
- Defender
- Land Rover Defender
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 66.135 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 317 – € 335 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-326-NV |
| Datum eerste toelating | 2023-04-05 |
| Datum deel 1a | 2024-05-17 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Storm Grey / Carpathian Grey (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 221 kW / 300 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.997 cc |
| Laadvermogen | 769 kg |
| Gewicht | 2.611 kg |
| Lengte | 538 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.380 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 239 gram per kilometer |
| Model van | 2025-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER | MERIDIAN | TREKHAAK | 360° CAMERA | NAVI | CRUISE |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER |
110 2.0 P300e 110 X-Dynamic HSE URBAN|HUD
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!