| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 28.193 km |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFG-84-K |
| Datum eerste toelating | 2023-08-22 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 168 kW / 229 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Gewicht | 1.885 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.425 kg |
58 kWh-
Plus 77.4 kWh -SOH100%-LEER-ECC-TREKHAAK-CAM-
Air 58 kWh | Origineel NL | 1e Eigenaar | Trekhaak |Stoel/Stuur Verwarming | Adaptieve Cruise/Control | Camera | Carplay |
Light Edition 58 kWh SOH 100% - NL- Auto!!
Plus 77.4 kWh 100% SOH l Camera l Keyless
Plus 77.4 kWh - SOH 100% NL- Auto!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!