| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 4.959 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Koel-vriestransport (bakwagen) |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-27 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 410 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S14 3.0L CNG Zijdeur Koelwagen Thermo King V-300 MAX Airco Cruise Camera Euro6 Bakwagen Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
50C17 Bakwagen Koeling / Vries Carrier 600 MT
72C21 Schade/Damage! 3.0L Automaat Laadklep Koelwagen 210PK Dubbellucht Thermoking T-600R Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
35C16 3.0L Koelwagen Carrier Xarios 350 Zijdeur Dubbellucht Navi Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
35C16 3.0D Koelkoffer LBW Xarios 350 st 230V Euro 6
72C21 3.0L Automaat Laadklep Koelwagen 210PK Dubbellucht Thermoking T-600R Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!