| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 123.311 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 87 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport (bakwagen) |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | 67-5750 |
| Datum eerste toelating | 2021-06-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 440 kg |
| Gewicht | 3.060 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 660 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 304 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
35S14 3.0L CNG Zijdeur Koelwagen Thermo King V-300 MAX Airco Cruise Camera Euro6 Bakwagen Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
50C17 Bakwagen Koeling / Vries Carrier 600 MT
72C21 Schade/Damage! 3.0L Automaat Laadklep Koelwagen 210PK Dubbellucht Thermoking T-600R Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
35C16 3.0L Koelwagen Carrier Xarios 350 Zijdeur Dubbellucht Navi Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
72C21 3.0L Automaat Laadklep Koelwagen 210PK Dubbellucht Thermoking T-600R Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
35S18 BPM VRIJ! 3.0L Koelwagen Thermoking C-250 LED ACC Navi Airco Koel Koeler Kühl Kühler Bakwagen Kühlkoffer 17m3 Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!