| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand | 171.710 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Semi-automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Kipper |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 73-BDK-9 |
| Datum eerste toelating | 2013-12-12 |
| Datum deel 1a | 2013-12-12 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 10.59 |
| Verbruik stad | 12.39 |
| Verbruik snelweg | 9.23 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.555 kg |
| Gewicht | 3.645 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 5.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 286 gram per kilometer |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
35S11D
35C14 2.3
35C16 2.3 300 Kipper | Dubbellucht | Trekhaak | Leder | Opbergkist | Airco | Cruisec.
35C16 3.0L Kipper met Kist Dubbellucht 3,5t Trekhaak 160PK Navi Airco Cruise Euro6 Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control
35S16 Automaat 3 zijdige Kipper Dubbel Cabine 3.5t trekhaak Benne Kieper Tipper Airco Trekhaak
35C16 3.0D Kipper/ Benne/ 2020/ 85.000 KM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!