| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 85.691 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Kipper |
| BTW Marge | BTW |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2020-08-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 699 kg |
| Gewicht | 2.801 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 680 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 240 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S11D
35C14 2.3
50C15
35C16
35S16 Automaat Driezijdige Kipper Dubbel Cabine 3,5t Trekhaak 160PK Airco Camera Euro6 Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!