| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 625 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-25 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 714 cm |
| Breedte | 216 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S17
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S16
35C16 3.0L Bakwagen+Laadklep | 2,38 Mtr Laadhoogte
35S18HV 3.0 Aut. ZF BPM VRIJ! Bakwagen Laadklep/ LED/ Spoiler/ Gev.stoel/ Adapt.Cruise/ Navi/ Carplay/ Climate/ 440x210x230
35S18HV 3.0 Aut. ZF BPM VRIJ! Bakwagen Laadklep/ Zijdeur/ LED/ Spoiler/ Gev.Stoel/ Adapt.Cruise/ Navi/ Carplay/ Climate/ 440x210x230
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!