| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 53.086 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 76-6818 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L5 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-05-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.000 cc |
| Lengte | 673 cm |
| Breedte | 285 cm |
| Hoogte | 319 cm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S17
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S14 136pk HiMatic Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur H235cm 03-2022
35S16
35S16 Laadklep Automaat Bakwagen 160PK Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer Airco
35S18HV 3.0 Aut. ZF BPM VRIJ! Bakwagen Laadklep/ Zijdeur/ LED/ Spoiler/ Gev.Stoel/ Adapt.Cruise/ Navi/ Carplay/ Climate/ 440x210x230
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!