| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 145.576 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 72 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | VJN-59-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2019-03-13 |
| Datum deel 1a | 2021-02-26 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 785 kg |
| Gewicht | 2.715 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 671 cm |
| Breedte | 215 cm |
| Hoogte | 335 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 201 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2016-04-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
35S16 Automaat L3H2 160PK Airco Camera Parkeersensoren 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S16 Automaat L3H2 160PK 3,5t Trekgewicht Airco Camera Parkeersensoren Euro6 L3 Airco
35S16 Automaat L3H2 Airco Camera Parkeersensoren Euro6 L3 Airco
35S14 Automaat L3H2 LED Navi Airco Cruise Camera Imperiaal 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco Cruise control
35S16 3.0L Automaat L2H2 3,5t Trekhaak 160PK Airco Camera CarPlay Parkeersensoren Euro6 L2 26m3 Airco Trekhaak
35S18 3.0L Automaat L2H2 180PK ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren CarPlay Stoelverwarming 3,5t Trekgewicht Euro6 L2 Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!