| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2026-01-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.144 kg |
| Gewicht | 2.356 kg |
| Wielbasis | 352 cm |
| Lengte | 605 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S16 3.0L Automaat L2H2 3,5t Trekhaak 160PK Airco Camera CarPlay Parkeersensoren Euro6 L2 26m3 Airco Trekhaak
35S18 3.0L Automaat 180PK L3H2 ACC Airco Camera Parkeersensoren CarPlay Stoelverwarming 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S18 3.0L Automaat L3H2 180PK ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren CarPlay 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S18 3.0L Automaat L3H2 180PK ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren CarPlay 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S18 3.0L Automaat L3H2 180PK ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren CarPlay 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S18 3.0L Automaat L3H2 180PK ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren Stoelverwarming 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!