| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 57.545 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 88 |
| Carrosserie | Kipper |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 342 kg |
| Gewicht | 3.158 kg |
| Wielbasis | 370 cm |
| Lengte | 660 cm |
| Breedte | 212 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S11D
35C14 2.3
50C15
35C16 3.0D Kipper/ Benne/ 2020/ 85.000 KM
35S16 Automaat Driezijdige Kipper Dubbel Cabine 3,5t Trekhaak 160PK Airco Camera Euro6 Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!