-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 4.685 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 147 – € 161 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-74-849 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-15 |
| Kleur | Agate Black |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 171 kW / 232 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 1.066 kg |
| Gewicht | 2.189 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.255 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 91 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Actieradius elektrisch | 53 km |
| Model van | 2023-00-00 |
8-persoons 300 2.2 TDCI 155 PK L1H1 Titanium
2.0 TDCI L2H1
Tourneo 340 2.5 PHEV L2H1 Titanium
Tourneo 340 2.5 PHEV L1H1 Active
340L 2.5 PHEV 233PK L2H1 Trend 9 Persoons PHEV Automaat
320L 2.5 PHEV 233PK L2H1 Limited 8 Persoons PHEV Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!