-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 128.916 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 241 – € 253 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KGK-11-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-01-14 |
| Datum deel 1a | 2026-04-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.203 kg |
| Gewicht | 1.987 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2023-08-00 |
8-persoons 300 2.2 TDCI 155 PK L1H1 Titanium
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits 232pk - Navi - LED - Stoel-stuurverwarming - Camera - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - 2x Schuif - Navi - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Prijs exclusief BTW - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - 2x Schuif - Navi - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Prijs exclusief BTW - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!