-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
235.476
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 230 – € 242 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 43-ZKS-7 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2013-01-08 |
| Datum deel 1a | 2013-01-08 |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 959 kg |
| Gewicht | 2.041 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 534 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 172 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2013-06-00 |
| Model tot | 2016-06-00 |
2.0 TDCI L2H1
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits 232pk - Navi - LED - Stoel-stuurverwarming - Camera - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - 2x Schuif - Navi - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Prijs exclusief BTW - Rijklaar
340 2.5 PHEV L2H1 Kombi Trend 9 zits - 2x Schuif - Navi - Trekhaak - LED - Stoel-stuurverwarming - Prijs exclusief BTW - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!