-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 108.015 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK bij aflevering | ja |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | C-22-732 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-02-27 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Licht grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 199 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.640 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2018-01 |
| Model tot | 2019-07 |
2.0 TDCI Navi airco 130 PK
2.0 TDCI 130PK L2H2
2.0TDCI Lang | Dakdraagsysteem |
2.0 TDCI 170PK Automaat EURO 6
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
2.0 TDCI L2H1 Limited DC Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!