-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
128.591
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 62 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VLN-29-K |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-10-28 |
| Datum deel 1a | 2021-10-28 |
| Aantal eigenaren | 7 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 7.1 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 947 kg |
| Gewicht | 2.053 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 206 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
130PK Koelwagen L2H1 230v Stekker LED Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDCI L1H1 Trend Koelwagen
2.0 TDCI 136pk L2 H1 Koelwagen (Wordt verwacht)
2.0 TDci 136pk L2 H1 Trend (koelwagen in productie)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!