-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 64.125 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-31-PFL |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-24 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Wielbasis | 350 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2023-01-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
130PK Koelwagen L2H1 230v Stekker LED Airco Cruise Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
L1H1 Dag/nacht Koel-vriestransport
2.0 TDCI L1H1
2.0 TDci L2 H1 Automaat Koelwagen
2.0 TDCI L1H1 Trend Koelwagen
2.0 TDCI 136pk L2 H1 Koelwagen (Wordt verwacht)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!