-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 168.806 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-46-LZJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-06 |
| Datum deel 1a | 2025-07-16 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 961 kg |
| Gewicht | 2.039 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Lengte | 534 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.580 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 220 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
2.0 TDCI Navi airco 130 PK
2.0 TDCI 130PK L2H2
2.0TDCI Lang | Dakdraagsysteem |
2.0 TDCI 170PK Automaat EURO 6
2.0 TDCI L1H1 Limited 170PK
2.0 TDCI L2H1 Limited DC Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!