| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 199.953 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Autotransporter |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | RE-44-66 |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-01-29 |
| Datum deel 1a | 2020-01-29 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Wielbasis | 395 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 390 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-08-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
350 2.0 TDCI 130PK
170pk Dubbellucht Autotransporter Trekhaak Navi Airco Cruise Lier Euro6 Cartransporter Airco Trekhaak Cruise control
350L 2.2 TDCI Ambiente EF
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!