| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 145.463 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Autotransporter |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-05-04 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.311 kg |
| Gewicht | 2.189 kg |
| Wielbasis | 395 cm |
| Lengte | 718 cm |
| Breedte | 209 cm |
| Hoogte | 214 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 390 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2021-09-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
170pk Dubbellucht Autotransporter Trekhaak Navi Airco Cruise Lier Euro6 Cartransporter Airco Trekhaak Cruise control
470 2.0 TDCI L4H1 Trend RWD
350L 2.2 TDCI Ambiente EF
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!