| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand | 195.754 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 83 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-252-DN |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2013-09-09 |
| Datum deel 1a | 2017-01-20 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 771 kg |
| Gewicht | 2.729 kg |
| Wielbasis | 395 cm |
| Breedte | 213 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 224 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2006-00-00 |
| Model tot | 2013-00-00 |
350 2.0 TDCI L4 Pick-Up Dubbel-Cabine 7-Pers
2.0*A/C*CRUISE*CAMERA*3-PERS.*BAKWAGEN*LAADKLEP*
350 2.0 TDCI Bakwagen / Meubelbak / *LAADKLEP* / Navi Sync3 carplay
350 2.0 TDCI L4H1
350 2.0TDCI 130pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!