| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 40.756 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 03-549 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-19 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 6.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.000 cc |
| Laadvermogen | 1.168 kg |
| Gewicht | 2.332 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Energielabel | B |
| Topsnelheid | 100 km/u |
| Tankinhoud | 70 liter |
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 96000km !!
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
2.0
350 2.0 TDCI L4H3 Trend RWD | Garantie 2028 | Navi | Digitale spiegel | Express Line | CarPlay | Clima | Stoelverw.
350 2.0 TDCI L3H2 Trend
350E 2.0 TDCI 130PK L4H3 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!