| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 163.939 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VKS-58-R |
| Datum eerste toelating | 2016-05-12 |
| Datum deel 1a | 2021-07-15 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Verbruik stad | 8.6 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 941 kg |
| Gewicht | 2.159 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
2.0TDCI L2/H2 Imperiaal Trekhaak Euro 6!
350 2.0 TDCI L2H2 Trend Automaat 96000km !!
350 2.0 TDCI 170pK L3H2 DC Dubbelcabine 6 persoons Trend
350 2.0 TDCI L4 H3 Trend RWD
Trekhaak groot scherm navigatie 9807 km bj 24
350E 2.0 TDCI 130PK L4H3 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!