-
- Aanbod
- Ford
- Tourneo Custom
- Ford Tourneo Custom
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 24.873 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-05-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 171 kW / 232 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 1.175 kg |
| Gewicht | 2.125 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 545 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Actieradius elektrisch | 50 km |
| Model van | 2024-08-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Tourneo 2.0 TDCI 130 pk L2 EXPORT EUR6 9 Pers/ 9P/ Combi/ Kombi/ Airco/ Cruise/ PDC/ LMV/ Trekhaak
2.0TDCI Lang Personenbus | 8-Persoons | € 16.800,-- Incl BTW/BPM
2.0TDCI L3H2 Kombi | Personenbus | 9-Persoons | € 21720,-- Incl BTW/BPM
2.0TDCI L3H2 Kombi |Personenbus | 9-Persoons | € 21720,-- incl BTW
Tourneo 2.0 TDCI €26.265,- incl. BTW/BPM Trend Combi/ Kombi/ 9 Persoons/ 9 P/ Cruise/ PDC/ Airco
Tourneo 310 2.0 TDCI L2H1 8 persoons! Automaat Trekhaak Camera Navi Carplay EX BTW/BPM
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!