| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 194.860 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 270 – € 284 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | TN-453-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2018-09-17 |
| Datum deel 1a | 2018-09-17 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 987 kg |
| Gewicht | 2.153 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 211 cm |
| Hoogte | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 167 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-05-00 |
| Model tot | 2020-02-00 |
2.0TDCI L3H2 Kombi |Personenbus | 9-Persoons | € 21720,-- incl BTW
Tourneo 2.0 TDCI 130 pk L2 EXPORT EUR6 9 Pers/ 9P/ Combi/ Kombi/ Airco/ Cruise/ PDC/ LMV/ Trekhaak
2.0TDCI Lang Personenbus | 8-Persoons | € 16.800,-- Incl BTW/BPM
Tourneo 2.0 TDCI €26.265,- incl. BTW/BPM Trend Combi/ Kombi/ 9 Persoons/ 9 P/ Cruise/ PDC/ Airco
Tourneo 310 2.0 TDCI L2H1 8 persoons! Automaat Trekhaak Camera Navi Carplay EX BTW/BPM
2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!