-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 133.135 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-886-XH |
| Cabinelengte | Anderhalve cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-03-05 |
| Datum deel 1a | 2019-03-05 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 890 kg |
| Gewicht | 2.250 kg |
| Wielbasis | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 405 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 235 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
Tourneo 2.0 TDCI 130 pk L2 EXPORT EUR6 9 Pers/ 9P/ Combi/ Kombi/ Airco/ Cruise/ PDC/ LMV/ Trekhaak
2.0TDCI Lang Personenbus | 8-Persoons | € 16.800,-- Incl BTW/BPM
Tourneo 2.0 TDCI €26.265,- incl. BTW/BPM Trend Combi/ Kombi/ 9 Persoons/ 9 P/ Cruise/ PDC/ Airco
2.0
2.0
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!