-
- Aanbod
- Ford
- Tourneo Connect
- Ford Tourneo Connect
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 4.300 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JXT-11-P |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-23 |
| Datum deel 1a | 2026-02-13 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 0.5 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 753 kg |
| Gewicht | 1.807 kg |
| Wielbasis | 297 cm |
| Lengte | 485 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.560 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 12 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 33 liter |
| Actieradius elektrisch | 116 km |
| Model van | 2024-00-00 |
1.6 TDCI L2 H1 Trend Airco, -3 persoons - al va 139, - pmnd
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
E-Tourneo Limited 44 kWh
Fastback 2.3 EcoBoost Automaat Leder Camera Stoelvent./verw. MBRP Exhaust!
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!