| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 106.917 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | G-133-DH |
| Datum eerste toelating | 2017-01-01 |
| Datum deel 1a | 2019-09-10 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 228 kW / 310 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.254 cc |
| Laadvermogen | 304 kg |
| Gewicht | 1.737 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.041 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.6 TDCI L2 H1 Trend Airco, -3 persoons - al va 139, - pmnd
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
E-Tourneo Limited 44 kWh
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!