-
- Aanbod
- Ford
- Tourneo Courier
- Ford Tourneo Courier
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 1.566 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 09-569 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-05-19 |
| Datum deel 1a | 2025-05-19 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 726 kg |
| Gewicht | 1.524 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.250 kg |
| Koppel | 290 Nm |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 29.2 seconden |
| Actieradius | 300 km |
| Actieradius elektrisch | 300 km |
| Model van | 2024-00-00 |
1.6 TDCI L2 H1 Trend Airco, -3 persoons - al va 139, - pmnd
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
300 2.0 TDCI L2-H1 Trend -NAVI-PDC-DAB-
350 2.0 TDCI L3-H2 Trend -AIRCO-PDC-TREKHAAK-
Trend
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!