1.4 e-Hybrid VZ Business | PHEV | Stoel/Stuur Verwarming Carplay Keyless Camera
1.5 eTSI Business Edition Automaat | Adaptive Cruise | Memory bestuurdersst | Stoelverwarming | CarPlay | Camera | BTW
1.4 e-Hybrid VZ Performance 245PK | Winterpakket | Achteruitrijcamera | Full Link
1.4TSIeHybrid 180kW/245PK PHEV VZ
1.4 TSI eHYBRID VZ PANO-DAK/CAMERA/CRUISE/STOEL+STUURVERW/CARPLAY
1.4 TSI 204pk eHybrid PHEV FR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!