| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 50 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-08-LVK |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-16 |
| Datum deel 1a | 2025-10-09 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.348 kg |
| Gewicht | 1.752 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 533 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 197 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2025-10-00 |
1.6 BlueHDI 95 Club M airco cruise optioneel met bott inrichting 230v omvormer en standkachel
2.0HDI 120pk L3/H1 Euro 6!
2.0 BlueHDI 120 L3H1 XL*A/C*CRUISE*TEL*PDC*CLIMA*
1.6 BlueHDI 95PK|EURO6|NAP|AUTOMAAT|airco|cruise|blind spot|bluetooth|parkeersensoren|omvormer|trekhaak|1e EIG
2.0 BlueHDI 120 XL*A/C*CRUISE*BLUETOOTH*2500KG TRG
2.0 BlueHDI 145 XL Club Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!