| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 76.560 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-09-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.333 kg |
| Gewicht | 1.767 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 525 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.6 HDI L1H1 Economy EX.BTW
1.6 BlueHDI 95 Club M airco cruise optioneel met bott inrichting 230v omvormer en standkachel
2.0HDI 120pk L3/H1 Euro 6!
1.5 BlueHDI 100*AIRCO*CRUISE*3PERS.*BLUETOOTH
1.6 BlueHDI 95PK|EURO6|NAP|AUTOMAAT|airco|cruise|blind spot|bluetooth|parkeersensoren|omvormer|trekhaak|1e EIG
2.0 BlueHDI 145 XL Club Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!