| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 165.927 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 40 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VDH-80-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-10-31 |
| Datum deel 1a | 2019-10-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.2 |
| Verbruik stad | 4.6 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.560 cc |
| Laadvermogen | 693 kg |
| Gewicht | 1.282 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.975 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 254 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 109 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.3 seconden |
| Model van | 2018-09-00 |
| Model tot | 2019-03-00 |
1.5 BLEUHDI 75KW 102PK EURO 6 AIRCO/ ORIGINEEL AUDIO/ SCHUIFDEUR/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Euro 6 1.6 BlueHDI Driver
bestel 1.5 BlueHDI 130PK Automaat
bestel 1.5 BlueHDI XL l L2H1 l NAVI l AIRCO l CAMERA l LANE KEEPING
1.2 PureTech 110 pk BENZINE Airco/ Cruise/ DAB
1.5 HDI 130 pk Aut. LED/ Carplay/ Keyless/ Navi/ Climate/ Camera/ PDC/ LMV/ Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!