| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 178.664 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-25-PFP |
| Datum eerste toelating | 2020-10-05 |
| Datum deel 1a | 2026-03-18 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 678 kg |
| Gewicht | 1.372 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
1.6 BlueHDI
Euro 6 1.6 BlueHDI Driver
**1.5 BlueHDI Control | Airco | Bluetooth |Schuifdeur rechts**
1.5 HDI 130 pk Aut. LED/ Carplay/ Keyless/ Navi/ Climate/ Camera/ PDC/ LMV/ Cruise
1.2 PureTech 110 pk BENZINE Airco/ Cruise/ DAB
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!