| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 114.595 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | S-472-JH |
| Datum eerste toelating | 2019-12-02 |
| Datum deel 1a | 2023-03-17 |
| Kleur | Pearl White metallic (wit metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 215 kW / 292 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.715 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
318i Essential
320i Centennial High Executive|LEER|LED|ORG.NL
318i Sport Line
318i Business Edition M-Sport Full Led Carplay Automaat Digital Dash Camera Leder Cruise Navi
330e M-pakket, Applecarplay, Sfeerverlichting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!