| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
64.098
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | J-126-BX |
| Datum eerste toelating | 2020-07-27 |
| Datum deel 1a | 2020-07-27 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Verbruik stad | 6.7 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.465 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 223 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 59 liter |
| Model van | 2020-03-00 |
| Model tot | 2021-02-00 |
320i M Sport Aut-
328i 245pk High Executive Aut-
318i Essential
330e eDrive M-Sportpack Edition Plug-In
318i Business Edition M-Sport Full Led Carplay Automaat Digital Dash Camera Leder Cruise Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!