| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
109.837
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-835-NG |
| Datum eerste toelating | 2021-11-30 |
| Datum deel 1a | 2021-11-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Mythoszwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.865 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 459 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.475 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Actieradius | 334 km |
| Actieradius elektrisch | 334 km |
| Model van | 2021-04-00 |
| Model tot | 2021-09-00 |
40 Launch edition S Competition 77 kWh
40 Edition 77 kWh 204pk
45 265pk Quattro S Edition
40 e-tron S Line 95% SOH l Warmtepomp l Head up l Camera
40 S Line 82 kWh 150kW/204PK
50 quattro S Line 77 kWh | EL. Stoel | Head-UP | CAMERA | NAVI | Trekhaak | SOH 92,14 -HEMELVAART OPEN!-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!