| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 147 - € 161 p/m |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 27-5167 |
| Kleur | Plateaugrijs Metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Plug-in hybride | ja |
| Locatie autobedrijf | Rijssen |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
Kies voor operational lease en rijd zorgeloos voor een vast bedrag per maand.
Het verschil tussen financial- en operational lease Operational lease aanvragen
quattro 3.0 TDI PREMIUM ELEK. HAAK*NL AUTO
quattro 3.0 TDI Premium Edition | Automaat | Camera | Luchtvering | Vol opties | PDC | Trekhaak | Inruil mogelijk
e-hybrid quattro 367 PK
quattro 2.0 allroad e-hybrid 376pk quattro
quattro 2.0 allroad e-hybrid 367pk quattro
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!