| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 102.318 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | M-10-740 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-11 |
| Datum deel 1a | 2026-04-13 |
| Kleur | Midnight (723) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | CHARCOAL/TEXTILE/CITY CAN (R780) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.477 cc |
| Wielbasis | 270 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 47 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.3 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Actieradius elektrisch | 45 km |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
T2 Momentum Core
1.5 T3 163 pk Automaat Momentum
T5 Ultimate Dark PHEV 263pk Dealer O.H.
T4 Recharge Inscription 211pk PHEV Dealer O.H.
1.5 T3 R-Design NL-Auto!!
T4 Recharge Inscription PHEV 211pk Dealer O.H
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!