| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
40.041
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 81 – € 89 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-016-HB |
| Datum eerste toelating | 2019-09-28 |
| Datum deel 1a | 2019-09-28 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit parelmoer |
| Laksoort | Parelmoer |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.477 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.525 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 167 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.6 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Model van | 2019-04-00 |
| Model tot | 2021-10-00 |
T2 Momentum Core
1.5 T5 Automaat Recharge Business Pro
1.5 T3 163 pk Automaat Momentum
T5 Ultimate Dark PHEV 263pk Dealer O.H.
T4 Recharge Inscription 211pk PHEV Dealer O.H.
T4 Recharge Inscription PHEV 211pk Dealer O.H
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!