| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 67.515 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGN-52-H |
| Datum eerste toelating | 2020-05-08 |
| Datum deel 1a | 2025-09-24 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 286 kW / 389 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 1.950 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Lengte | 494 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.620 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 640 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/u |
2.0 T4 Business Sport R-Design | Automaat | Airco | Vol opties | Elek. Pakket |Trekhaak | Inruil mogelijk
2.0 T6 PHEV AWD SOH85% Automaat Adaptive cruise Climate Stuur-stoelverwarming Leer Apple / Android Dodehoekdetectie
2.0 T5 90th Anniversary Edition
2.0 T4 Inscription 190pk | Trekhaak | Navigatie | Keyless
2.0 T5 R-Design
2.0 B4 Business Pro Inscription| BTW auto | 1e eigenaar | NL auto | 20 inch | Panoramadak | Harman Kardon | BLIS | Stuurverwarming | Stoelverwarming | Head-up | Trekhaak | Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!