| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 114.308 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XR-297-B |
| Datum eerste toelating | 2018-08-27 |
| Datum deel 1a | 2019-08-15 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 191 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Wielbasis | 294 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 158 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.9 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2018-04-24 |
| Model tot | 2020-06-30 |
2.0 T4 Business Sport R-Design | Automaat | Airco | Vol opties | Elek. Pakket |Trekhaak | Inruil mogelijk
2.0 T5 90th Anniversary Edition
2.0 T6 PHEV AWD SOH85% Automaat Adaptive cruise Climate Stuur-stoelverwarming Leer Apple / Android Dodehoekdetectie
2.0 T5 90th Anniversary Edition
2.0 T5 R-Design
2.0 B4 Business Pro Inscription| BTW auto | 1e eigenaar | NL auto | 20 inch | Panoramadak | Harman Kardon | BLIS | Stuurverwarming | Stoelverwarming | Head-up | Trekhaak | Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!