-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
132.205
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-557-VS |
| Datum eerste toelating | 2019-03-08 |
| Datum deel 1a | 2019-03-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 7.9 |
| Verbruik snelweg | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.138 kg |
| Gewicht | 1.862 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 176 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 141 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 15.2 seconden |
2.0 TDI Pick-up | Airco | Trekhaak | Bijrijdersbank | Open laadbak | Keurige staat
2.0TDI L2/H1 Pick-up Dubbele Cabine Automaat Euro 6!
2.0 TDI 150 pk L2H1 4-Motion DC 30 Pick-Up
2.0 TDI L2H1 DC
2.0 TDI L2H1 DC
2.0 TDI L2H1 DC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!