-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
193.744
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VPL-16-K |
| Datum eerste toelating | 2022-04-21 |
| Datum deel 1a | 2022-04-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 940 kg |
| Gewicht | 2.060 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 192 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 163 km/u |
2.0 TDI L2H1 | 2-zitplaatsen rechtsvoor | Trekhaak | Airco
2.0TDI L2/H1 Pick-up Dubbele Cabine Automaat Euro 6!
2.0 TDI L2H1 DC
2.0 TDI L2H1 DC
2.0 TDI L2H1 DC
3.0 TDI 4Motion Plus Cab Trendline marge-btw vrij
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!