-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan Allspace
- Volkswagen Tiguan Allspace
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.586 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kleur | Zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.495 cc |
| Wielbasis | 279 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2018-10-00 |
| Model tot | 2021-08-00 |
16x 7Prs / Tiguan 1.5 TSI R-Line AUT in de Mooiste Uitvoeringen !!
1.5 TSI Comfortline Business | DSG | TREKHAAK | STOELVERW. | PDC | CRUISE | NAVI |
1.4 TSI Highline 7p. | Trekhaak | Org NL | Digital Cockpit | CarPlay | Camera | Stoelverwarming |
1.5 TSI R-Line Pano, Muziek, 360, Trekhaak
1.5 TSI Comfortline Business NAP Garantie Pano Carplay Elek Achterklep StoelVW ACC Navi Clima Rijklaar
1.5 TSI AUT 7PERS 3xR-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!