-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan Allspace
- Volkswagen Tiguan Allspace
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
104.008
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZP-051-K |
| Datum eerste toelating | 2019-07-08 |
| Datum deel 1a | 2019-07-08 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Gewicht | 1.485 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.160 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 140 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
16x 7Prs / Tiguan 1.5 TSI R-Line AUT in de Mooiste Uitvoeringen !!
7PERS 10X OP VOORRAAD 50/50 DEAL RENTEVRIJ FINANCIEREN
1.5 TSI Comfortline Business | DSG | TREKHAAK | STOELVERW. | PDC | CRUISE | NAVI |
1.4 TSI Highline 7p. | Trekhaak | Org NL | Digital Cockpit | CarPlay | Camera | Stoelverwarming |
1.5 TSI R-Line Pano, Muziek, 360, Trekhaak
1.5 TSI AUT 7PERS 3xR-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!