-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan Allspace
- Volkswagen Tiguan Allspace
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
118.305
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SB-718-G |
| Datum eerste toelating | 2018-03-09 |
| Datum deel 1a | 2018-03-09 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Bruin metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 720 kg |
| Gewicht | 1.470 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2017-09-00 |
| Model tot | 2018-11-00 |
16x 7Prs / Tiguan 1.5 TSI R-Line AUT in de Mooiste Uitvoeringen !!
1.5 TSI Comfortline Business | DSG | TREKHAAK | STOELVERW. | PDC | CRUISE | NAVI |
1.4 TSI Highline 7p. | Trekhaak | Org NL | Digital Cockpit | CarPlay | Camera | Stoelverwarming |
1.5 TSI R-Line Pano, Muziek, 360, Trekhaak
1.5 TSI Comfortline Business NAP Garantie Pano Carplay Elek Achterklep StoelVW ACC Navi Clima Rijklaar
1.5 TSI AUT 7PERS 3xR-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!