-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 155.236 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-952-FS |
| Datum eerste toelating | 2016-08-05 |
| Datum deel 1a | 2023-01-02 |
| Kleur | Pure white |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Ih, zwart-grijs/titaanzwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 9.1 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Gewicht | 1.545 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 170 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.7 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
1.4 TSI Sport&Style
2.0 TDI 4Motion Highline
1.4 TSI 150pk Comf. Business
1.5 TSI DSG ACT Highline Business R R-Line Panoramadak Camera Virtual Cockpit Stoelverwarming
1.5TSI/150PK Elegance DSG
1.4 TSI eHybrid Elegance
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!