-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 90.177 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 72 – € 80 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HFT-21-G |
| Datum eerste toelating | 2017-08-17 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Velours |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 692 kg |
| Gewicht | 1.398 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 140 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2018-11-00 |
1.4 TSI Sport&Style
2.0 TDI 4Motion Highline
1.5 TSI DSG ACT Highline Business R R-Line Panoramadak Camera Virtual Cockpit Stoelverwarming
1.5TSI/150PK Elegance DSG
1.4 TSI eHybrid Elegance
1.5 TSI R-Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!