-
- Aanbod
- Volkswagen
- Tiguan
- Volkswagen Tiguan
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 199.981 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2019-03-01 |
| Datum deel 1a | 2024-10-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Gewicht | 1.595 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 161 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.5 seconden |
1.4 TSI 3X R-Line, Automaat, Pano, Bluetooth, Cruise, Navi, Trekhaak, NAP
1.4 TSI eHybrid 245pk | Virtual cockpit |
1.5 TSI R-Line | Stoelverwarming |
1.5 TSI AUT7 2X R-LINE
1.5 TSI ACT 2X R-Line Pano Virtual ACC NAP
1.4 TSI eHybrid R Line | Panoramadak | Leder |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!